Статьи Гидротерм

Обслуговування теплолічильника в Кривому Розі в опалювальному сезоні 2021-2022.

На сьогоднішній день у Кривому Розі стало актуальним та дуже важливим питання, щодо обслуговування лічильників теплової енергії обслуговуючими організаціями, а саме: Криворіжтепломережа та Криворіжтеплоцентраль вимагає з усіх будинків міста Кривого Рогу, в яких встановлені теплолічильники, мати в обов’язковому порядку обслуговуючу організацію, у разі відсутності такої організації Криворіжтепломережа/Криворіжтеплоцентраль не будуть приймати звіти показань лічильника про споживану теплову енергію будинку, а це означає, що нарахування за тепло будуть проводитись без урахувань показань лічильника (тобто за міським тарифом). Теплопостачальні організації рекомендують до початку опалювального сезону всім знайти обслуговуючу компанію, оформивши це відповідними документами, або заключивши договір з самим теплопостачальником.

Компанія Гідротерм надає ці послуги по прийнятним цінам та пропонує представляти інтереси мешканців будинків перед Криворіжтепломережа/Криворіжтеплоцентраль, в тому числі проводити сервісне обслуговування приладу обліку теплової енергії. Маємо великий досвід, сучасне обладнання, штат висококваліфікованих співробітників для якісного обслуговування теплолічильників в м. Кривий Ріг.

Підвищений інтерес до приладів обліку теплової енергії, що застосовуються для загальнобудинкового і поквартирного обліку, пояснюється суттєвими змінами, які відбулися в сфері ЖКГ останнім часом. Підвищення тарифів, необхідність вибору власниками будинків керуючих компаній, які здійснюють крім обслуговування будинкових систем розподілу тепла ще й індивідуальний білінг фактично спожитої теплової енергії, вимагає метрологічного забезпечення цієї діяльності та установки сертифікованої вимірювальної апаратури.

    Наша компанія надає юридичним та фізичним особам послуги з встановлення та обслуговування теплолічильника.
    - Обчислювач теплової енергії є основним елементом приладу, і здійснює розрахунок споживання тепла. Дані з обчислювача можна отримати віддалено за допомогою нашого GSM-модуль. Ми надаємо щомісячне зняття показників теплолічильника за допомогою GSМ-модуля та передачу їх у теплопостачальну організацію для нарахування платежів за послуги з теплопостачання. GSM-модуль надаємо Замовнику у тимчасове використання на період сервісного обслуговування, у разі відмови від наших послуг, ми демонтуємо прилад та забираємо.

  Найважливіша перевага нашого обслуговування це:
- постійний моніторінг роботи теплового лічильника за допомогою GSМ-модуля та інформування Замовника про нестандартні ситуації та поломки обладнання, які сталися. Також, мешканці будинку мають право самостійно слідкувати за роботою лічильника завдяки нашій програмі (надаємо пароль та логін для входу).
 - сезонне обслуговування теплового лічильника на місці його встановлення.

  Лічильники тепла дозволяють вести облік теплової енергії, витраченої на обігрів приміщення. Це дає власникам квартир і будинків можливість:
-        контролювати величину витрат теплоносія і його показники;
-        сплачувати тільки реально отриману теплоенергію. Прилад обліку дозволяє практично в 2 рази знизити витрати на комунальні платежі;
-        перейти до вирішення проблеми теплозбереження та економії тепла. Знаючи реальні цифри витрати тепла, можна приступити до організації більш ефективної теплоізоляції приміщення, модернізувати наявну систему опалення.
Також пропонуємо співпрацю по розробці енергоаудиту, утеплення труб опалення, ремонт і заміна труб водопостачання, каналізації в багатоквартиних будинках.